Collection: Produce à la carte

24 products
  • Avocados - 2 each
    Regular price
    $2.29
    Sale price
    $2.29
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Broccoli - 1 bunch
    Regular price
    $0.79
    Sale price
    $0.79
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Blueberries - 6oz
    Regular price
    $3.29
    Sale price
    $3.29
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Raspberries - 1 6oz. pkg
    Regular price
    $3.29
    Sale price
    $3.29
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • White Mushrooms - 1 8oz. pkg
    Regular price
    $1.99
    Sale price
    $1.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pineapple - 1 each
    Regular price
    $3.49
    Sale price
    $3.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Corn - 6 Ears
    Regular price
    $5.29
    Sale price
    $5.29
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lemons - 2 each
    Regular price
    $1.49
    Sale price
    $1.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Grape Tomatoes - 1 pkg (1 dry pint)
    Regular price
    $1.99
    Sale price
    $1.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Michigan-Grown Asparagus - 1 lb.
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Strawberries - 1 16oz. pkg
    Regular price
    $4.19
    Sale price
    $4.19
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cantaloupe - 1 each
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Garlic Bulbs - 2 each
    Regular price
    $1.79
    Sale price
    $1.79
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • French Beans - 1 lb
    Regular price
    $5.49
    Sale price
    $5.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Kale - 1 bunch
    Regular price
    $1.29
    Sale price
    $1.29
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mangoes - 2 each
    Regular price
    $2.49
    Sale price
    $2.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out